schegloff: (Default)
[personal profile] schegloff


Главная проблема Власти

Как видите, у меня появился персональный сайт, и я его потихоньку буду пополнять. Следите за рекламой.

полет проходит

Jul. 20th, 2017 11:36 am
lxe: (Default)
[personal profile] lxe
Продержался три дня без выхода сюда.
Пойду возьму у админов наушники и буду держаться дальше.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Захворіла молодша донька. Позавчора ввечері. Температура одразу швидко піднялась до 38,7. Вночі доходила до 39,5. Зранку до 39,8. Знижувалась нурофеном, а потім парацетамолом. Ніяких інших ознак хвороби. Ні кашлю, ні нежиті не було. Нічого не боліло... крім спини з лівого боку. Вчора весь деннь і сьогодня вночі нічого не змінилось. Тому зранку вирішили іхати в Димерську районну лікарню, шоб дитину прослухали і подивились.
Минулого разу ми там були в 2010 (або 9) році, і в мене був мобільний одного з дитячих лікарів. Зателефонував. Лікар сказала, що вона зараз не в лікарні, проте ми можемо приїхати до неї додому. Зібрались, приїхали. Вона оглянула малу, теж нічого особливого не побачила, і щоб виключити (або підтвердити) версію нирок виписала нам направлення на аналізи в лікарню "cito!". Намагався всунути 50 грн. - відмовила категорично (як і в 2010).
Приїхали, прийшли в лабораторію, зробили аналіз. Через 40 хв. результат готовий, щоб не чекати під лікарнею, заїхали на півкілометра в ліс, де натрапили на плантацію новонароджених ялинок (фото далі). Аналіз сечи - не дуже. Знову зателефонував лікарці, прочитав результати. Результати їй не сподобались - відправила до заввідділенням. Володимир Васильєвич теж оглянув Таню, довго розважав нас розповідями про колишнього головлікаря - похрестника того самого Хрущова, а потім відправив здавати аналіз на ацетон. Ще 10 хвилин, ацетону не знайшли.
Таким чином продовжуємо лікувати ГРВІ. Традиційно. Багато пити і не доводити до 40 :)
Це все я до чого. Ні копійки грошей... Не беруть. Жодних черг. І головне! Лікарня активно ремонтується, і тому її напевно не збираються "оптимізувати"! Всі пластикові вікна та двері, утеплюють фасад, роблять "нутрянку".

Read more... )

ІТАЛІЙСЬКІ НАЙМАНЦІ

Jul. 20th, 2017 04:32 pm
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Diana Makarova додала 22 нові світлини.
Я гадала, що справа Віталія Марківа, бійця української Національної гвардії, заарештованого в Італії - то якась помилка, навіт, наклеп...
... доки не прочитала оцей список, опублікований на Цензорі сьогодні
https://censor.net.ua/…/spisok_italyanskih_naemnikov_i_poso
Величезна кількість найманців, які родом з Італії - воюючих на боці невизнаних недоруспублік ЛНР та ДНР
величезна кількість посібників терористів та окупантів України, які навіть НЕ ПЕРЕСЛІДУЮТЬСЯ італійським правосуддям.
Жодної кримінальної справи не заведено по цим Д/ЛНР-івським італійським комбатантам та їх цивільним посібникам.
Спокійно живуть в Італії посібники терористів, спокійно повертаються туди італійські солдати Мозгового, відстрілявшись по українським позиціям.
Натомість заведено карну справу проти Віталія Марківа - офіційного солдата регулярних військ визнаної усім світом держави Україна.
Мимоволі задаєшся питанням - то таке потакання ЛНР та ДНР є офіційною позицією Італії?
То Італія вже визначилась, кого вона підтримує у цій російсько-українській війні?
У мене поки що нема відповіді на це питання. Але давайте запитаємо у міжнародної спільноти, що вона думає з цього приводу?
Давайте запитаємо у наших українців, які живуть в Італії - що вони думають з цього приводу?
Дякуємо Цензору та Юрий Бутусов за публікацію списку
Дякуємо тим, хто провів цю шалену роботу, зібравши цей зоопарк докупи.
Просимо репосту.
Прошу своїх читачів розказати своїй аудиторії, з чим ми насправді маємо справу.
І якщо у вас теж безнаказаність цих посібників окупанта викликає подив та обурення, якщо у вас теж виникають питання до Італії та її офіційної позиції щодо участі у війні між Росією та Україною - просимо задати ці питання на своїх сторінках
СПИСОК ИТАЛЬЯНСКИХ НАЕМНИКОВ И ПОСОБНИКОВ ТЕРРОРИСТОВ "ЛНР"-"ДНР"
Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
– Керенський стає диктатором. – Більшовики в опалі. – Ловлять полуботьківців. – Зрада Горького. – Німці наступають. – Фінляндія остаточно махнула рукою на Росію. – The NYT про українців.
_________________
Поки в Києві бунтували самостійники і полуботьківці, а в Петрограді - більшовики і кронштадці, військовий міністр Керенський був “поза зоною досяжності”.
Він мандрував десь якраз на півдорозі поміж ціми двома столицями.
Архів Тимчасового Уряду переповнений телеграмами самого рішучого характеру із вимогами негайно навести лад, надісланих Керенським в ці два дні.
Ще більше він відправляв “блискавок” союзникам, так що за кордоном склалося повне враження, що Алєксандр Фєдорович - єдиний хто якось контролює ситуацію.
Залишалося тепер такий дріб’язок, як справити подібне ж враження і всередині країни.
І Керенський справився.Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
якби Україною правив якийсь Комнін, Лакапин, Пурпурогенет або хоча б Цимісхій, то він давно б вів дипломатію з ордо окремо, з орло окремо. Чудово знаючи, що то проксі, так.
Приміром, коли роз'ярьоний плебс вимагає блокади, то ввів би блокаду тільки для ордо. Пояснивши, що ті з нами більше воюють. Або рівно навпаки, пояснивши що ті з нами більше торгують.
А ті хай собі один на одного косо дивляться.
І звичайно підсилати патрикіїв з отрутою і золотом до вождів та їх заступників, труїти та обіцяти високі посади при дворі, розповідати про підступи сусіднього варв.форміровання. Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Итак, представим себе что какой-то один гражданин парит другому гражданину например ювелирный выроб. Цепочку там, или кольцо. Уверяя что они мол золотые, и парит очень дешево. Как это называется? Это мошенничество, чуть реже чем всегда. Почему чуть реже? Да потому что та цепочка действительно ведь может оказаться золотой, а продавец действительно в безвыходной финансовой халепе. Ну или как минимум он может добросовестно считать что она на самом деле золотая. Вот так вот прыкро заблуждаться. Оно канешно может быть, но очень редко. Ибо это комбинация каких-то очень маловероятных обстоятельств. Которая опорой хоть немного регулярного бизнеса просто не может быть. И потому ваш шанс встретить такой холерный случай - ничтожна. В отличии от шанса встретить натуральных и регулярных мошенников. Мошенничество - это кстати статья УК.
Далее, вы можете встретить какого то такого человека что пообещает вас вылечить от всех болезней какой-то там волшебною таблеткой. Или просто чудесным учебником про уринотерапию например. И это тоже как правило - мошенничество чистое. Независимо даже о того просит он у вас за это денег или не просит. Ибо там могут существовать самые разнообразные пути монетизации здобуткив, совсем для вас не очевидные, как минимум на первый взгляд. Но все равно это мошенничество. Быть может та "чудо таблетка" и не принесет вам особого вреда (хотя тут уже как повезет), но вот те заблуждения в которые вы рискуете впасть - могут вам принести всяких проблем, и это еще хорошо если просто ввести в дополнительные расходы. Это все то же самое мошенничество. Даже если назвать его шарлатанством.
Но это если в сфере медицины. А в сфере экономики и права - все еще хитрее.Read more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Хто такі “грушевці” і чим вони відмінні від ІІ полку Грушевського. — Опис безчинств полуботьківців — Сумнів у тому Грушевського. — “Чья-то темная рука”: погляд українофоба. — Чи були богданівці з полуботьківцями? — Комітет Громадської Безпечності.
_________________________
Цей день увішов в історію початком виступу Полку “полуботьківців”, відомого також як “грушевці”.
Це були солдати-новобранці, які базувалися в Чернігові - 5 тисяч чоловік.
Під впливом агітації самостійників (незалежників) бійці почали вимагати сформувати з них другий український полк імені гетьмана Павла Полуботка (перший вже носив ім'я Богдана Хмельницького).
Український Генеральний військовий комітет (С. Петлюра) стояв на тому, щоб ці новобранці відправлялися на фронт, а самі солдати хотіли лишитися в Києві. Перші не хотіли мати під боком бійців, на яких впливала опозиція самостійників, а також загострювати стосунки з російською владою, якане вітала формування національних військових частин, а тим більше те, щоб вони лишалися вдома.
Полуботьківці наполягали, що фронт - у Києві.
З Чернігова новобранці перебазувалися до селища Грушки під Києвом, тому їх також називали грушевцями.
Грушки, в яких базувалися полуботьківці - тепер частина Києва вздовж проспекту Перемоги між вулицями Гарматною і Миколи Василенка.Read more... )
lxe: (280)
[personal profile] lxe
С утра по улице Chiquita
шли на корриду два джигита.
"Джихад фигня, рулит коррида", -
девиз Халида и Фарида.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
- Українська Криза або Июльский Кризис. - Криваві заворушення в Петрограді. - Уникальний шанс для Києва, і куди він подівся. - На сцену виходять полуботьківці.
“Українська криза”, як прозвали події у зв’язку з оголошенням “Другого Універсалу”, прийняла драматичні форми.
Насамперед, в Петрограді.
Емоційний, а може і дуже подуманий, демонстративний вихід міністрів-кадетів з Тимчасового Уряду, на знак “зради” як це сприймалося у вигляді дозволу українцям мати свою автономію, призвело до неочікуваних наслідків.
До большевизованої солдатсько-робітничої маси дійшло лише те, що міністри-капіталісти щось там затіяли.
Ми, сто років тому, не впевнені навіть, чи було відомо в Петрограді саме про український чинник міністерського демаршу.
Принаймні, жоден з тисяч учасників зіткнень, що почалися ще вчора в Петрограді, про Україну навіть не споминав у спогадах. Read more... )

07/17

Jul. 16th, 2017 02:22 pm
lxe: (280)
[personal profile] lxe
Сестер по клейму и оружию [livejournal.com profile] polerika и [livejournal.com profile] tranquilia - с днем рождения!

(Тут надо выложить видео про сталеваров, но его зажилил цукерберзкий фейсбук, а на YouTube ребята выложить поленились. Непорядок.)
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Проблема собственно в чем? Если у тебя есть например американский паспорт (что само по себе оксюморон), или там панамский, или даже польский - то это есть актив. Некоторый. То есть грубо говоря собственность. Если тебе он в жизни помогает, то хорошо. Если нет - можно про него забыть, или и вовсе выбросить на мусорку. Но вот с паспортом украинским - тут все совсем иначе. И воспринимается он не как актив, а как некоторая разновидность рабского ошейника. То есть в качестве актива он не рассматривается и вовсе, а рассматривается как геморой той или иной степени, избавиться от которого хоя и можно, но требует усилий. Не всем посильных усилий. И именно вот эта "не всем посильность" есть главной парадигмой нашего державотворення, который уж десяток лет происходящего под девизом "все не уедут, хоть кто нибудь останется", ага. И этот лозунг крайне странно, и даже противоречиво звучит таки в качестве национальной идеи.
Этот лозунг может еще хоть как-то звучать в разрезе маркетинговой стратегии,Read more... )
aka_human: (Default)
[personal profile] aka_human
Есть такая точка зрения, что надо откупиться от леваков, чтобы жить спокойно. Не выйдет, они всегда найдут повод для вмешательства в Ваши дела. Предела идиотизму нет.

https://www.yahoo.com/news/vegan-activists-confront-family-fishing-225020706.html
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Конфуз: Центральна Рада домовилась не з тим міністром!
— Зацініть красоту ігри! (с).
— Кадети шантажуть Тимчасовий Уряд.
— Фінляндія - новий ворог і нож у спину Росії.
____________________________
Не встигли висохнути не те щоб чорнила на скріпленій угоді - руки Церетелі та Винниченко ще не охололи від рукостискань (під час яких росіянський міністр щиро привітав товаришів українців з “настоящією автономією”), як стався “новий конфуз”.
Конфузом це назвав дипломатичний і вишуканий Грушевський, хоча більше скидалося на слово “облам” чи “падстава”.
Михайло Грушевський:
«Церетелі розмовляв з Петербургом, і розмова скінчилась тим, що кабінет не згодився на той текст, що він йому подав. Read more... )

FAT

Jul. 15th, 2017 12:20 am
aka_human: (Default)
[personal profile] aka_human
А некоторым нравятся толстушки.
MIKA - Big Girl (You Are Beautiful)


Не уверен, что кому-то нравятся толстые мужики.
"Weird Al" Yankovic - FAT
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Stanislav Kukareka
Вот тут у нас есть любители гламура и прогресса всякие, которые зовут нас в светлое будущее. И в частности собрались искоренить наличку как явление. Прекрасное как я щитаю начинание, но я хочу тут рассмотреть технологический бекграунд этого всего дела.
Итак, пресловутые кредитные карты на которые мы теперь уповаем - как явление появились далеко не здесь, и главное - совершенно не сегодня. И даже не вчера. А появились они в 50-х годах прошлого века. И если говорить конкретно о VISA то это скорее 1958 год (хотя оно тогда еще иначе называлось). Придумали эту всю фигню в недрах какого-то миндтанка (ага, оно уже тогда у них было), но что они собственно придумали, и собственно зачем? Тут надо разобраться.Read more... )

Жирок

Jul. 14th, 2017 11:41 pm
aka_human: (Default)
[personal profile] aka_human
Я знаю только одну песню, где автор озабочен излишним весом. Там такие слова:
"Расскажи-ка мне, дружок, что такое мой жирок?" волновалась Эдита Пьеха.

Открітие сезона 2017

Jul. 14th, 2017 08:11 pm
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Фото кликабельны

Сильно запоздали, конечно... С открытием. Собирали примерно час за ТолокуньюRead more... )
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Igor Shayevich
Не,кроме шуток, Яныч действительно всерьез вернуться собрался. Даже в "Известиях" ему целую страницу посвятили. С фотографией почти в полный рост. И обещанием бороться с "режимом".
И представляете, одним дождливым вечером, в тяжелые дни, когда аресты вороватых региональных товарищей стали обыденной реальностью, в уютную квартирку Елены Станиславовны.. нет, пардон, Елены Леонидовны вдруг постучали. И на пороге появился долгожданный Ипполит Матве.., нет снова не так. Микила Янович. В черной шляпе с полями и мокром плаще до пят. Он схватил ее за теплые руки и произнес
- Лина, Лина Лукиш, здриствуй. Скильки лит, скильки зим прийшло. Вы пимните Лина, кик хиришо нам било.
И они долго смотрели друг другу в глаза и слезы текли по их впалым щекам.
Но тут в квартиру зашел нагловатый, бородатый, давно не мытый, не очень молодой человек, который прямо с порога сообщил:
- Мы только что из Москвы. Шли через польскую границу. Наши в городе есть?
- Да, пока еще есть - вздрогнув ответила Елена Леонидовна. Саша Чаленко, это вы?Read more... )

Profile

anton_lipovka: (Default)
anton_lipovka

March 2017

S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 21st, 2017 04:34 am
Powered by Dreamwidth Studios